Bag in Box

Už poznáte naše B.I.B. ?

Bag in Box , alebo skrátene BiB, alebo Wineskin  je perfektnou nádobou na víno na každý výlet, oslavu alebo  na  letnú grilovačku. Napriek mnohým výhodám oproti klasickým fľašiam, víno z BiB stále podlieha predsudkom, ktoré sú úplne neopodstatnené.  Ak ale skúšate nové veci, nezáleží vám na predsudkoch, skôr si vychutnajte šikovné rozhodnutie a chutné víno z tašky v krabici.

Ako vidíte, víno v sáčkoch je šikovnou a ekologickou alternatívou k fľašiam. BiB sú nielen verným a chutným spoločníkom pre vynikajúce víno doma, ale najmä pre cesty. Či už ide o kempovanie, výlety loďou, na hudobný festival alebo na liečebný pobyt, malé škatule môžu byť uložené a skryté kdekoľvek. Vína Bag in Box sú ideálne aj na večierky a večere s priateľmi, ktorí majú rôzne chute. Nemusíte otvárať niekoľko fliaš, ktoré sa potom po 2 pohároch zastavia a pokazia. Víno Bag in Box ponúka dlhú trvanlivosť a otvára široké spektrum možností ponúknuť hosťom presne to, čo chcú. Bez obáv z otvorených fliaš.

Bag in Box jednoducho stojí za to.

.

Bag in Box – výhody

✔ žiadne sklo – mech na víno nie je krehký

✔dokonalá ochrana pred slnečným žiarením

✔žiadny kontakt s kyslíkom po otvorení – preto dlhá doba použiteľnosti

✔šetrí miesto v porovnaní s rovnakým počtom fliaš

✔úspora miesta v odpade – stačí ho oddeliť, zložiť a vložiť do koša

✔nádoby na víno BiB s nízkou hmotnosťou obalu sú ľahšie ako sklenené fľaše

✔ ideálne na prepravu

✔nie je potrebná žiadna vývrtka

✔menší vplyv na životné prostredie – kompaktný, ľahký a veľká kapacita, ideálny pre menší pohyb tovaru a tým pádom menej emisií

 

Pozri našu ponuku v sekcii BaginBoxi.